dr hab. Agnieszka Skowrońska, prof. UEW

agnieszka.skowronska@ue.wroc.pl

Konsultacje i dyżury – więcej

Życiorys naukowy

• 1999 r. - Praca magisterska pt. "Rola agencji doradztwa personalnego w profesjonalnej rekrutacji i selekcji pracowników na przykładzie agencji "Sedlak&Sedlak";
  • 2003 r. - Praca doktorska pt. "Zasoby ludzkie w zarządzaniu łańcuchami logistycznymi";
  • 2011 r. - praca habilitacyjna na podstawie monografii "Rola polityki logistycznej państwa we wdrażaniu zrównoważonego rozwoju, Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego, Wrocław 2009.

Staże i stypendia zagraniczne

• Listopad 2006 - stypendystka Salzburg Seminar (stypendium ufundowane przez: The Austrian Federal Ministry for Education, Science and Culture; European Commission; The Freeman Foundation). Udział w Sesji 437 “Public - Private Partnerships: Harnessing Markets to Drive Development”
  • Wykłady nt. The Practice of HRM in Logistics Chain Management  (Upper Austria University of Applied Sciences, Steyr Campus - 2009)

• Wykład otwarty: Socially Responsible Business in Countries of Central and Eastern Europe (Ukrainian-Dutch Faculty of Economics and Management, Ternopil National Economic University 21-23 February 2013)