GIEŁDA POMYSŁÓW 2015 – konkurs pomysłów na biznes

W marcu rusza kolejna edycja Konkursu, którego hasło przewodnieprojektu brzmi „Młodzi innowatorzy biznesu na rzecz rozwoju regionu“. Naszym celem jest stawianie na promowanie przedsiębiorczości wśród młodych ludzi – studentów oraz uczniów, a także poszerzanie wiedzy o tym, gdzie i jak pozyskać źródła finansowania na otwarcie innowacyjnego biznesu mając jedynie nietuzinkowy pomysł. W tym roku nagrodą główną są płatne wakacyjne staże we wrocławskim przedsiębiorstwie Selena FM S.A., notowanym na GPW – w wybranym przez Zwycięzców dziale/działach. Dla pozostałych Laureatów Konkursu przewidziano nagrody rzeczowe.

Ramowe zasady Konkursu

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować projekty zagospodarowania niszy rynkowej na terenie Kotliny Jeleniogórskiej. Celem jest otwarcie przedsiębiorstwa przy warunkach określonych w Załączniku nr 1 do Regulaminu Konkursu. Grupy mają za zadanie przygotować interesujące pomysły na biznes i skutecznie je „sprzedać“ inwestorom podczas prezentacji. Szansę prezentacji na gali i szansę na nagrody zdobędzie jedynie najlepsza 8-ka, wybrana we wstępnym castingu prowadzonym wśród wszystkich zgłoszonych kandydatów. Szczegóły znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Regulamin Konkursu

Załącznik do Regulaminu Konkursu

Harmonogram Konkursu

1. 20.03.2015 godz. 15:00– zamknięcie listy zgłoszeń,
  2. 24.04.2015– zakończenie etapu I,
  3. 20.05.2015– ogłoszenie wyników I etapu,
  4. 29.05.2015 , godz. 09:30, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, WEZiT, Aula Bud. H, ul. Kochanowskiego 8, Jelenia Góra– II i III etap oraz Gala Konkursowa wraz z ogłoszeniem wyników i rozdaniem nagród.